KONST / Litografier / Färglitografi 16304186
*
nr 1630 4186
Kejsar Calle Sunesson
(f. 1926), Sverige
Brudpar. Signerad, numrerad Ea. Färglitografi, bildmått: 58x46 cm, yttermått inklusive ram: 78x63 cm
Kejsar Calle Sunesson, svensk bildkonstnär född 1926.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 15:59:22)
Uppdatera
Visning
fredag 28/6, lördag 29/6, söndag 30/6 och måndag 1/7
Auktionen
avslutas:
måndag 1 juli kl 20:52:37
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Konstnär/Designer
Kejsar Calle Sunesson
Kejsar Calle Sunesson, svensk bildkonstnär född 1926.
Läs mer om Kejsar Calle Sunesson
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: brudpar färglitografi grafik kejsar calle sunesson litografi litografier litografiskt blad numrerad ea svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
4185 Oljemålning
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. "De två ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:50
*
Kejsar Calle Sunesson
Kejsar Calle Sunesson, svensk bildkonstnär född 1926.
Läs mer om Kejsar Calle Sunesson
nr 1630 4186
Kejsar Calle Sunesson
(f. 1926), Sverige
Brudpar. Signerad, numrerad Ea. Färglitografi, bildmått: 58x46 cm, yttermått inklusive ram: 78x63 cm
Kejsar Calle Sunesson, svensk bildkonstnär född 1926.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Bevakningspris: |
ÄR EJ UPPNÅTT |
Aktuellt bud: | Inga bud (per 15:59:22) Uppdatera |
Visning |
fredag 28/6, lördag 29/6, söndag 30/6 och måndag 1/7 |
Auktionen avslutas: |
måndag 1 juli kl 20:52:37 |
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Konstnär/Designer
Kejsar Calle Sunesson
Kejsar Calle Sunesson, svensk bildkonstnär född 1926.Läs mer om Kejsar Calle Sunesson
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: brudpar färglitografi grafik kejsar calle sunesson litografi litografier litografiskt blad numrerad ea svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
4185 Oljemålning
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. "De två ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:50