KONST / Litografier / Färglitografi 16327066
nr 1632 7066
Kejsar Calle Sunesson
(f. 1926), Sverige
Brudpar. Signerad, numrerad Ea. Färglitografi, bildmått: 58x46 cm, yttermått inklusive ram: 78x63 cm
Kejsar Calle Sunesson, svensk bildkonstnär född 1926.
måndag 15 juli 2024
kl 20:52:37
Kejsar Calle Sunesson
Läs mer om Kejsar Calle Sunesson